Egyetértek Elegancia Kötelez kajak mk1 u12 spread Lelkiismeretes minőség

Két érem a Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságról - Fradi.hu

Egyes, párosban és négyesben is aranyat nyert a Fradi - Fradi.hu

Siófoki Kajak-Kenu Sportegyesület | Siófok

Tóth Blanka negyedik versenyén is győzött – Miskolci Sportiskola Nonprofit  Közhasznú Kft.
Tóth Blanka negyedik versenyén is győzött – Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.

Körös Kajak érmek a Vidék-bajnokságon | Gyomaendrod.com

kajak-kenu – Miskolci Vasutas Sport Club

Kajak-Kenu Győr - Szombaton és vasárnap Fadd-Domboriban Gyermek és Kölyök  Magyar Bajnokság a 10-14 éves korosztály számára. Indulóink: 1. nap: KI  1000 m U14 Csendes Maja, Varga Franciska, KII 1000 m U14
Kajak-Kenu Győr - Szombaton és vasárnap Fadd-Domboriban Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokság a 10-14 éves korosztály számára. Indulóink: 1. nap: KI 1000 m U14 Csendes Maja, Varga Franciska, KII 1000 m U14

Csepeli Kajak-Kenu Egyesület | Budapest

A riválisok mellett a széllel is harcolni kellett Domboriban – Fadd-Dombori  Üdülőtelep portálja
A riválisok mellett a széllel is harcolni kellett Domboriban – Fadd-Dombori Üdülőtelep portálja

Ismét nagyszerű eredményt értek el a gödi kajak-kenu sportolók -  godihirnok.hu
Ismét nagyszerű eredményt értek el a gödi kajak-kenu sportolók - godihirnok.hu

Két győzelem mellett több dobogós helyezés Dunavarsányból | Gödi SE Kajak-Kenu  Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja
Két győzelem mellett több dobogós helyezés Dunavarsányból | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja

Kajak-kenu: Öt aranyat és két ezüstöt szereztünk a gyermek és kölyök  országos bajnokságon
Kajak-kenu: Öt aranyat és két ezüstöt szereztünk a gyermek és kölyök országos bajnokságon

Főoldal - Siófoki Kajak-Kenu Sportegyesület

A III. Örökmozgó kupát rendezték a Csorba tavon - DVTK hírek - kajak-kenu

Kajak-kenu Szakosztály - Szolsport

A Szekszárdi Kajak-Kenusok bravúros teljesítménye - SZEKSZÁRDI HÍREK

Óriási sikert hozott a Wichmann Regatta (galériával) | Dunaújváros Online

Székesfehérvár Városportál - Egy arany, egy ezüst a Vital Klub kajakosainak  a hétvégi mérlege
Székesfehérvár Városportál - Egy arany, egy ezüst a Vital Klub kajakosainak a hétvégi mérlege

Több mint 400 sportoló mérte össze erejét a II. Sió Kajak-Kenu Kupán

Dunakeszi ifjú kajakosai nagyszerűen szerepeltek a Magyar Kupa döntőiben –  Dunakanyar Régió
Dunakeszi ifjú kajakosai nagyszerűen szerepeltek a Magyar Kupa döntőiben – Dunakanyar Régió

Kajak-kenu: eredményözön a diákok seregszemléjén! | Castellum.DO

Ismét kiemelkedően teljesítettek a szekszárdi kajak-kenusok!