Home

bármi Dánia hajlamos gyorskorcsolya eb 2019 Lefelé gyémánt Ideg

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Jászapáti Petrával ezüstérmes a magyar női  váltó
Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Jászapáti Petrával ezüstérmes a magyar női váltó

Mindkét magyar váltó döntőbe jutott a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n | M4  Sport
Mindkét magyar váltó döntőbe jutott a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n | M4 Sport

Rp. gyorskorcsolya Eb: „Ez a Liu Brothers!” – Shaoang a piros sisak

Rp. gyorskorcsolya: elődöntőbe jutott a magyar vegyes váltó a debre

rövidpályás gyorskorcsolya eb 2019 | 24.hu

Nógrádi Bence hatodik 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolya  Európa-bajnokságon | hirado.hu
Nógrádi Bence hatodik 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon | hirado.hu

Jászapáti döntős 1500 méteren az Eb-n - Eurosport

Törölték a januári rövidpályás gyorskorcsolya Eb-t

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Negyedik helyen zárt az olimpiai bajnok  magyar férfi váltó
Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Negyedik helyen zárt az olimpiai bajnok magyar férfi váltó

Index - Sport - Amerikai testvérpárral megy az Eb-re a magyar rövidpályás  gyorskorcsolya válogatott
Index - Sport - Amerikai testvérpárral megy az Eb-re a magyar rövidpályás gyorskorcsolya válogatott

A Liu testvérek nélkül is érmekért megy az Eb-re a magyar válogatott -  Eurosport
A Liu testvérek nélkül is érmekért megy az Eb-re a magyar válogatott - Eurosport

Gyorskorcsolya Európa-bajnokság a Főnix Csarnokban

Rövidpályás gyorskorcsolya-Eb: Nógrádi Bence hatodik 500 méteren

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Ezüstérmes a magyar női váltó | JochaPress.hu

A Liu fivérek mindent vittek a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n

FEOL - A női váltó ezüstérmes, Jászapáti Petra bronzérmet nyert az Eb-n

Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: a férfi váltó arany-, a női  bronzérmes
Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: a férfi váltó arany-, a női bronzérmes

Jászapáti Petra negyedik lett 1500 méteren a rövid pályás gyorskorcsolya-Eb-n  - Sportal.hu
Jászapáti Petra negyedik lett 1500 méteren a rövid pályás gyorskorcsolya-Eb-n - Sportal.hu

Két pécsi érmes a gyorskorcsolya Eb-n | pecsma.hu

Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos  Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Van élet a Liuk után, bronzérem a gyorskorcsolya Eb-n - Infostart.hu

Egyetlen futamban nem volt csak magyar továbbjutó a rövidpályás  gyorskorcsolya-Eb-n
Egyetlen futamban nem volt csak magyar továbbjutó a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

Debrecen rendezi a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-t (Korcsolya) - 2019.  március 20., szerda - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
Debrecen rendezi a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-t (Korcsolya) - 2019. március 20., szerda - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy

Telex: Ezüstérmes a magyar női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya  Európa-bajnokságon
Telex: Ezüstérmes a magyar női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon